İ.Ü. Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi Mezun Platformu

Değerli Mezunumuz,

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi (ULF) ailesi, her yıl aramıza katılan yeni mensupları ile büyümekte ve güçlenmektedir. 1999 yılında Yüksekokul olarak kurulan bu aile, 2013 yılından bu yana ULF çatısı altında yoluna kararlılıkla devam etmektedir.

Türkiye’nin en köklü üniversitesinde, Türkiye’nin ilk ve tek Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi olarak varlığını sürdüren ULF’nin marka değeri günden güne artmaktadır. ULF ailesinin yüzlerce mensubu bugün, ülkemizin en güzide kurum ve kuruluşlarında müteşebbis ya da profesyonel olarak çalışmaktadır. Fakültemiz bünyesinde ise bu ailenin en genç üyeleri nitelikli bir eğitim ve öğretim faaliyeti ile yetiştirilmektedir. Her yıl büyüyen bu geniş ailenin geleceğe emin adımlar atabilmesi için aidiyet duygusu içerisinde bir olmaya ve kenetlenmeye ihtiyacı vardır.

Kıymetli Mezunumuz,

İÜ ULF ile öğrencilikle başlayan bağınızın öğrenim hayatınızdan sonra da devam etmesine büyük önem veriyoruz. Fakültemizi, öğrenciliği, çalışan olmayı en iyi sizler biliyorsunuz. Uzun zamandır, ULF’li olarak bildiklerinizi, profesyonel ve sosyal hayata dair öğrendiklerinizi, önceden tanıdığınız, yeni tanıyacağınız meslektaşlarınızla, öğrencilerimizle paylaşabilmeniz için elverişli bir ortamın ihtiyacını hissediyorduk. Bu vesile ile yeni hayata geçirdiğimiz İÜ ULF Mezun Platformu’nu müjdelemekten büyük mutluluk duyuyoruz.

İÜ ULF Mezun Platformu, mezunlarımız arasındaki bağların devam etmesi ve mezunlarımızın fakültemize ve üniversitemize hissettiği aidiyet duygusunu daha da kuvvetlendirmek için çalışmalar yapmak ve etkinlikler düzenlemek amacıyla kurulmuştur. Yapılacak etkinliklerle mezunlarımız arasındaki iletişim ve irtibatın güçlenmesi, hayata ve çalışılan sektörlere dair sahip olunan deneyimlerin meslektaşlarınız ve öğrencilerimiz ile paylaşılması mümkün olacaktır.

Değerli mezunumuz,

Mezun Platformuna kayıt olarak ve mezun profilinizi oluşturarak bizimle iletişim halinde olabilir, çalışmalarımızı takip edebilirsiniz. İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi olarak hayata geçirdiğimiz mezun platformuna verdiğiniz destek için çok teşekkür ederiz.

İ.Ü. Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi Mezun Platformu'na http://ulf.ist/ adresinden erişerek mezun profilinizi oluşturabilirsiniz.

Saygı ve selamlarımızla...